Окончателното ръководство за инсектициди

Окончателното ръководство за инсектициди

Окончателното ръководство за инсектициди

Blog Article

Ефективността на този вид препарати зависи както от времето, така и от начина на приложение.

Въз основа на изключителната си привлекателност за мравките, тази примамка се оказва изключително полезна, особено, заради ..

● Използвани като компонент за интегрирано управление за борба с вредителите, този вид средства за растителна защита намаляват значително употребата на конвенционални инсектициди и едновременно с това запазват добивите от реколтата високи.

Активното вещество на този клас средства за защита съдържа съставки, които естествено се намират в природата. Това могат да бъдат растителни масла като царевичен глутен, черен пипер, чесново масло и други.

По тази причина са създадени специални препарати – биоциди, които успешно елиминират неприятните летящи и пълзящи вредители в третираните площи. 

Механизъм на действие: инсектицид с несистемно и фулмигиращо действие

Съхранявайте инсектицидите на сухо и хладно място, далеч от източници на топлина и запалими материали

● Унищожават единствено целевите вредители (например като листните въшки)

Борбата с насекомите и вредителите по селскостопанската продукция е ожесточена и постоянна, в помощ на фермерите са различните препарати за изтребване или прогонване на вредители по растенията. Насекомите в различна степен засягат определени култури и могат да причинят сериозни вреди на цялостния добив на селскостопанска продукция.

А ако обичате да експериментирате, сигурни сме, че биологичните инсектициди и био фунгициди, които предлагаме ще ви допадат изключително много.

Тези средства за растителна защита се използват за борба с вредители, които заразяват култивирани растения или за елиминиране на насекоми и други вредители, пренасящи болести.

Изключително ефективни са Инсектициди срещу тежки растителни инфекции.

Притежател на разрешението: К&Н Ефтимиадис България ЕООД

Вредител: Нощенки - Зелева нощенка, Листни бълхи, Колорадски бръмбар, Трипси, Растителноядни оси

Report this page